Här hittar du våra fantastiska resor

Mycket healing och läkning i Själen möts du av, både från platsen och inifrån dig själv på resan

Toscana, Pundarica

Datum: 20171012 tom 20171019

Pris: 14.950 kr

Det finns en plats i Italien som väntar på att väcka kvinnan i dig. Platsen ligger högt upp i bergen i det magiska Toscana och har tidigare varit ett buddistiskt tempel. Idag sköts det av shamaner. Heligt vatten, en helig Grid, heligt tempel välsignat av Dala i Lama två gånger. Underbar natur, höga energier och läkande mat. En rykande varm jacuzzi som förbereds varje kväll.

Vi kommer att lära ut om glädjens och kärlekens mediumskap,  klärvoajans, utvecklandet av den inre kommunikationen, rensa ut det vi inte längre behöver, stärka vitaliteten, lära oss om helandets olika nivåer. ta hjälp av vårt gudomliga team på andra sidan. Fördjupa kommunikationen till våra andevärldar.

Öppna dörrar till ditt inre och ditt besjälade väsen. Meditation, intuition, transhealing, fördjupning av mediumskapet, dina sinnen dina gåvor och din kraft. Gudinnan i dig, frigörande dans, yoga, helande beröring är de workshops som ingår. Utflykt och trumresa är event lite utöver det vanliga.